top of page

"רוצה להודות לך על סדנא שאולי מוגדרת כ״על קצה המזלג״ אבל פתחה בפניי צוהר לעולם שלם של נודע ואינו נודע. אני ממליצה לכלל האוכלוסייה הבוגרת, כל מי שרוצה כלים להתמודדות עם התחום הרחב הזה שנקרא אינטליגנציה רגשית, לפנות לו זמן ולפתוח את הראש להרצאה הקולחת והנהדרת של מאיה שניידמן."

רות טייכמן

 וטרנרית, זכרון יעקב

 לפעמים צריך לחפש מתחת לפנס.היום הייתי בסדנה קצרה שהעבירה מאיה שניידמן ואת מה שהיא עושה חשוב לא לפספס.אין שם "שלוש הסודות ל..." אין שם "בצעד אחד בלבד..." אין שם "איך תרוויחי מליון דולר בהשקעה של שתי שקל..."יש שם הזמנה לתהליך מדוייק, מובנה, לא "רוחניקי" ולא "חפיפניקי" שיכול לשנות חיים.נכון שאפשר לטוס לארצות הברית בשביל קורס כזה (נשמע מרשים מאוד) אפשר לנסוע להוואי בשביל להשתתף בו (אקזוטי מאוד) או להפליג לאוסטרליה בשביל ללמוד בסטייל (יקר מאוד), או להסכים שלפעמים הדברים הכי טובים נמצאים ממש מתחת לאף שלנו

 

דינה דיאמנט

 זכרון יעקב

 

 ,מאיה  יקר

מודה לך מעומק לבי על הרצאה מרתקת,מלאת השראה שהצליחה לעורר ולהאיר אותנו לפעולה

תרצה רון

 זכרון יעקב

תודה רבה על הרצאה מחזקת ומעוררת השראה. נהנתי לשמוע על שבעת המגמדים, יכולתי לראות את עצמי בכל אחד מהם ולקחתי איתי את הכלים להתמודד עם כל מגמד.

ההרצאה היתה מסקרנת וחידשת לי דברים רבים, בעיקר איך להפוך ביקורת לאינפורמציה שבעצם יכולה להועיל לי, איך לשנות מילים מקטינות ועוד.

יצאתי מההרצאה מחוזקת, עם תובנות רבות ורצון לשחק בגדול.

 

 

רעות קרייסברג

 זכרון יעקב

מרסל אטיאס בלעיש

                  מנהלת אגף ארגון ומרחבים, נעמת

אני מבקשת להודות לך על הרצאתך "שלגיה ושבעת המגמדים" בפני קבוצת נעמת מכל המרחבים בארץ. הצלחת להעביר בהצלחה, בחן, במקצועיות ובצורה מעניינת ביותר את החסמים העומדים בפני נשים בדרכן לפריצת תקרת הזכוכית.

 

דיאנה פיינברג

                נטורופטית מוסמכת

השתתפתי בהרצאה של מאיה ויכולתי להזדהות עם מספר "מגמדים" בהרצאה עצמה מה שגרם לי להבין מה מפריע לי מלהתקדם בכמה דברים שחשוב לי להתקדם. תודה מאיה!

 

יזם, בני ציון

בשבוע שעבר היה לי העונג לקבל סשן אימון עם מאיה שניידמן כצעד ראשון בפרוייקט חדש. זה היה פשוט אדיר - מצד אחד נפתחו לי אפיקי חשיבה שלא היו שם לפני כן, ומצד שני זה עשה לי סדר במחשבות לגבי הדברים שאני כבר עושה. ממליץ לכל מי שיוצא לדרך חדשה או שיש לו סוגייה אחרת שהוא צריך ללבן לפנות למאיה.

היא אלופה!

עמית משה
יעל שפייזר

מנחת סדנאות, פרדס חנה

ממליצה בחום לעבור את התהליך עם מאיה. מאיה עזרה לי להבין מהיכן מגיעים קולות הספק וההיסוס ואיך לנטרל אותם. עזרה לי למצוא את המדריכה הפנימית שלי ולשאוב ממנה חכמה וכוח. יחד דייקנו מטרות והעמדנו יעדים. העבודה עם מאיה היתה לי מדויקת הרגשתי בטוחה ומוכלת. תודה מאיה על הרגישות, ההכלה והתמיכה.

אני מרגישה שהתהליך גרם לי לעשות תנועה, הייתי תקועה במקום, וההרגשה היא שברגע שעשיתי תנועה קטנה וזזתי מהמקום הנוח שלי, נפתחו בפני אפשרויות חדשות, בעזרת התהליך שעברתי עם מאיה

 

רגינה פרנקל

פסיכותרפיסטית, אשקלון

תהילה יהלום

הגעתי למאיה בזמן שהייתי מובטלת. בתקופה שחוסר הבהירות שלט בחיים שלי והיה נתק בין החלומות שלי למציאות והצורך להתפרנס ולכלכל את הבית והמשפחה. הנתק הזה הקשה עלי במציאת עבודה ובזוגיות. מאיה נתנה לי כלים פרקטיים להתמודד ביום יום עם קבלת החלטות מהותיות בדרך למציאת עבודה מתאימה ולשיפור הזוגיות. בתהליך "משחקת בגדול למדתי להכיר ולזהות את המבקר הפנימי. קיבלתי כלים להתמודד איתו ביום יום. נפגשתי עם "האישה החכמה" שבתוכי ואשר מסייעת לי בתהליכי קבלת החלטות. התהליך שעברתי הוא מדהים ומחזק. התהליך מאפשר לי לקבל את עצמי כאשר אני חלשה ולא בטוחה בעצמי ולמצוא בכל יום מחדש את נקודות החוזק שלי. תודה מאיה

מומחית לאסטרטגית למידה, חדרה

 התהליך עם מיה היה מצוין וענה לי במדויק על הצרכים שלי. המפגשים איתה עזרו לי לקבל החלטה מאד חשובה לגבי המשך הקריירה שלי ולהסתכל ולבחון כל צעד בצורה שונה ממה שהייתי רגילה עד עכשיו. היא גם מאד עזרה לי להתמקד ולהתקדם מעבר למטרה שהגדרנו בצעדים ממשים

תמי ברונפן

מעצבת פנים, טבעון

הרגשתי מאוד נוח במפגשים עם מאיה. מאיה מאוד קשובה, הבינה את הקשיים שלי וידעה לעזור לי לעבור תהליך שהותאם אישית אלי והתקדמתי בקצב שהתאים לי. הרגשתי שמאיה התכוננה לכל פגישה וכל פעם התקדמנו הלאה.

אני מאוד ממליצה לעבור תהליך "לשחק בגדול" בליווי של מאיה

דיאנה פיינברג

ננטורופתית מוסמכת, זכרון יעקב

!  ידעתי שזו תהייה הרצאה טובה ו... התאכזבתי לטובה כי היא היתה פשוט מעולה
קודם כל, את מרצה מקסימה, מרתקת, מלאת חכמה, משעשעת, קלילה ועמוקה. הכל ביחד, כמו ארוחה משובחת.
ובקשר להרצאה עצמה, כל אישה צריכה לשמוע אותה. היא ממש חשובה ומשנת תפישה.
אני לקחתי ממנה לא מעט, גם אחרי כל שנות העבודה שלי על עצמי...
ו... אני הולכת להשתמש בעניין המשא ומתן במפגש שלי עם מע״מ ביום ראשון.
בקיצור - זו מתנה גדולה.

יודית ברוך

פסיכותרפיסטית, תל אביב

"New Levels of Cooperation, Team Work and Leadership."

"During the years 2018 and 2019 Maya Schnaidman has conducted over 30 leadership development workshops for senior management teams in many countries and departments of one of the largest car lease companies in the world.

The feedback we received from all the companies in West and Eastern Europe was very positive.

The workshops are conducted in a structured, clear and professional manner.
The learning is active and experiential, keeping everyone highly engaged. Maya’s warm approachable manner helped everyone to open up and participate enthusiastically. The powerful and practical tools introduced in Maya’s workshops are now used throughout the organizations to help managers expand as leaders and human beings.

As a result of the seminar many participants mentioned a greater level of understanding of their family members at home.

In addition to her knowledge and excellent presentation skills, Maya brings 20 years of experience working as a manager in high tech industries and has firsthand understanding of the day-to-day challenges of today’s leaders.

I highly recommend Maya’s workshops to every organization that is interested in taking its management teams to new levels of cooperation, team work and leadership."

Pieter Polhijs, Senior Organizational Consultant,

Former Executive V.P. Strauss Group
pieter.polhuijs@yahoo.com, M: +34619012340

“Won Round the Sceptics and Delivered a Life-Enhancing Two Days.”

“Maya delivered a two day workshop as part of a Leadership Journey we were undertaking.

It’s fair to say that, at the start, some of our delegates were skeptical. “Why are we doing this?” or “I’ve done lots of this stuff before -why is this different?” were questions being asked. Over the program, through a mix of sharing her own expertise and encouraging others to reflect, she won round the sceptics and delivered a life-enhancing two days.

She has a natural modesty and humor which made others comfortable, but she clearly understands her topics deeply.

We are now hoping to engage Maya for a follow up later in the year and I would have no hesitation in recommending her.”

Steve Moss, HR and Customer Insight Director, LeasePlan UK

steve.moss@leaseplan.com

“A Tool of Self Reflection and Personal Growth.”

"I had the opportunity to attend Maya Schnaidman’s course on self reflection and personal growth.

Maya’s extensive and deep knowledge on the subject combined with her warm style and very versatile personal background made the experience unique.

Maya can present her case in a simple, clear and understandable way but she is also very agile in providing the class with more in-depth insight when she sees opportunity and need for that.

As a result, the audience get’s hooked into the subject from every individual’s stand point and level of desire more details of the subject."

Petteri Pihlas, Managing Director, LeasePlan Finland,
petteri.pihlas@leaseplan.com  

“Beneficial for Individuals and for the Team.”

"As a team, we were really inspired by Maya’s calm, trustworthy and personalized ways of teaching. Both as individuals and as a team,

there’s no doubt that we will benefit from what we’ve learned.

Even the most skeptical ones in the team (I guess there’s one or more in any team!), found it very interesting and helpful.”

Anders Ree-Pedersen, Managing Director, Head of Nordics, LeasePlan Norge AS
anders.ree.pedersen@leaseplan.com

bottom of page